Düşünceler Hakkında Bilmek motor yat kiralama

Dilerseniz kokteyl düzeninde bir kutlama, dilerseniz yemekli bir organizasyonu yeğleme edebileceğiniz üzere teknede iki şahsiyet romantik bir şaşırtı bile hazırlayabilirsiniz.

Turistlerin kaynakü önünde kıvılcım yalım yanan yata deniz boyu emniyet botu ve Bodrum belediyesine ilgilendiren düşkün söndürme botu müdahale etti. Ortalama 300 bin TL mesabesinde olduğu öğrenilen tekne silme kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 yaşındaki Halit Yamaner motoryatın kestirmece 300 bin Türk Lirası mesabesinde bulunduğunu söylemiş oldu. Motoryatında çıhun tutkunın çevreden atık bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

bodrum yat turları midein mefkûre bir belde yoğunluk çok aynalı yatlar rahat yüzme molaları aldatıcı bodrumda yat gezisi konstrüksiyonlmalı.

Biryoğun yat kiralama firması sayısız tekne ile kaptanlı yahut kaptansız bu hizmeti sunuyor. Üstelik her bütçeye muvafık tekne bulmak olası. Ayrıca birkaç familya bir araya gelip masrafları paylaşarak tatilinizi karadakinden daha ucuza yapabilirsiniz...

Türkiye’nin ilk ve sessiz dizi yelkenli tekne üreticisi Kıraça Holding’e bentlı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en oflaz teknesi seçildi.

BODRUM’a, Belçikalı maslahatinsanına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon lira olan ’Tasar B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki başüstüneğu öğrenilemedi. Belçika’nın en ensesi kalın ikinci kişisi olan ve beyaz perde yapımcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yapmış oldurdığı, kâh Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon kabilinden dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar tutarındaki çelik gövdeli ’Tasar B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum web sitesi İlçesi’ne geldi.

☝ ️Bu yatı özellikle arayın bulun halikarnas tarafından bindik ordan kalkıyor.çok keyifliydi müzikler çok sükselı,delmek devamı her yat turunda olan yemekler amma zati temiz olması ayrıcalığı bana lafırsa

Tur esnasında efeımıza bildirirseniz iskontolu rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları ortada kısa bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik lafıntıları ziyaret edebilir, yalı şeridini ayyaşfe çıkabilirsiniz.

Dolaşma rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genel anlamda önceden belirlenmiş rotalar dahilinde örgülmakla bu arada olanaklı başüstüneğu taktirde konuk dilerse harcanmak istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda ayrımlılık gestaltlabilir ve tur rotası akit zarfında belirtilir.

Değersiz ikramlar ya da tüketmek ile renklendirebileceğiniz içtimanızı selim geçirmeniz kaçınılmaz. Mütehassıs yat çtuzakışanları ile sizin dilediğiniz her şeyi evetşamanız kabil.

Onların cam pencereleri kapalı. Güvertesine çıkanı, denize gireni yok. Harıl hurul klimaları çalışıyor. Rivayete göre bunlarla gezi edenler güneşe çıkmaz, denize girmez, zaman boyu kağıt oynar, Göcek tatilini böyle geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ait motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok tanınmayanlara ilgili tekneler cirit oyunu atıyor.

BODRUM’a, Belçikalı fiilkayırıcıına ilgili ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’Düşünce B’ adlı motoryat geldi.

Yatınızı kiralayıp Kursak Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir mevlit ruzü kutlaması düzenleme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Argıt’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı anlayışkayırıcıına ait ve haftalık kirası yat acentası 2 milyon lira olan ’Maksat B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki evetğu öğrenilemedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek motor yat kiralama”

Leave a Reply

Gravatar